DANLUK
Beauty Estetic

Wapozon Azzurro h1101 Sonia

Wapozon to urządzenie kosmetyczne, które wytwarza parę wodną, ozon i działa w aromaterapii.

Para wodna nakierowana zostaje na skórę, co ma dla niej bardzo dobry wpływ. Zabieg rozmiękcza warstwę rogową skóry, przez co jest wysoce skuteczny w jej oczyszczaniu, także jeśli chodzi o zaskórniki. Regulacji poddane zostają pory skóry – ujścia mieszków włosowych są odblokowane, dzięki czemu następuje uwolnienie warstw łoju, które zapychają cerę. Dodatkowo gruczoły łojowe są bardziej pobudzone, co również wpływa na oczyszczanie się skóry. Wapozonowanie dotlenia i poprawia oddychanie skórne, przez co skóra w sposób naturalny szybciej pozbywa się zanieczyszczeń. Poprawie ulega także mikrokrążenie, dzięki czemu szybciej usuwają się również zbędne produkty przemiany materii. 

Najczęściej parę wodną z wapozonu stosuje się w celu oczyszczenia skóry twarzy. Można stosować ten zabieg na inne partie ciała, które wymagają głębokiego oczyszczania na przykład na dekolt, szyję czy skórę pleców. Wapozonowanie może zostać również wykorzystane w terapii skóry głowy, jak również podczas zabiegów pielęgnacyjnych na włosy.

Ozonoterapia

W czasie wydzielania się ozonu odczuwalny jest wyraźny zapach. Para wodna wydaje się wtedy gęstsza i zmienia się w obłok mgły. Ozon działa antybakteryjnie, odkażająco, przyspiesza gojenie się. Poza tym, stymuluje krążenie, rewitalizuje, pobudza wszystkie funkcje skóry, w szczególności jej układ immunologiczny.

Przeciwskazania

Z wapozonu nie powinny korzystać kobiety będące w ciąży. Ponadto nie mogą korzystać osoby z aktywną infekcją czy zapaleniem skóry oraz świeżą opalenizną i wrażliwą, naczynkową cerą. To samo dotyczy osób, które mają otwarte rany, skaleczenia i tym podobne. 

Ozonowanie natomiast nie jest wskazane u osób z nadczynnością tarczycy oraz z chorobami układu krwionośnego.

DANLUK BEAUTY ESTETIC

DANLUK BEAUTY ESTETIC

DANLUK BEAUTY ESTETIC

Kontakt

E-mail

kontakt@danluk.pl

Telefon

607 629 956

Adres

41-506 Chorzów
Armii Krajowej 53d lokal 12