DANLUK
Beauty Estetic

HYDROGEN JET

PEELING KAWITACYJNY

Działa na skórę łagodnie, poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie peelingu ultradźwiękowego pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez efektywne jej odnowienie oraz głębokie oczyszczenie. W rezultacie uzyskujemy odnowioną, odświeżoną, pełną blasku skórę, o idealnie zmatowionym naskórku.

HYDRADERMABRAZJA / OCZYSZCZANIE WODOROWE
Hydradermabrazja (hydropeeling) to przełomowa technologia w kosmetologii, umożliwiająca dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry. Łączy w sobie zalety klasycznej mikrodermabrazji, czyli złuszczania starego naskórka oraz regeneracji skóry przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, w połączeniu z próżnią. Hydradermabrazja jest skutecznym zabiegiem odmładzającym i rewitalizującym. Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się ponad 7 dni.
INFUZJA TLENOWA
Istota zabiegu polega na dobraniu odpowiedniego serum, a następnie wtłoczenie go za pomocą sprężonego tlenu w głębsze warstwy skóry. Serum dobrane odpowiednio dla potrzeb skóry, zawiera substancje odżywcze, nawilżające oraz stymulujące odnowę (peptydy, komórki macierzyste).
ULTRADŹWIĘKI
Zabieg ten służy do głębokiej pielęgnacji i regeneracji skóry, a jego zaletą jest brak skutków ubocznych.
Działanie mechaniczne polega na wprawianiu cząstek w tkankach w rytmiczne drgania i wywoływaniu tzw. „mikromasażu komórek” w wyniku naprzemiennego rozciągania i ściskania. Powoduje to poprawę mikrokrążenia, wzrost przepuszczalności błon komórkowych, przyspieszenie metabolizmu komórek.
FALE RADIOWE
Działanie urządzenia polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze, powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie. Ogrzanie tkanki kolagenowej do 45 – 60 stopni powoduje kurczenie się, stymulując tkankę do wytwarzania większej ilości kolagenu, zapełniającego wolne miejsca powstałe na skutek skurczenia lub utraty białek kolagenowych. Prowadzi to do odnowienia powierzchni skóry, doprowadzając skórę do gładkości, usuwając zmarszczki, przywracając skórze elastyczność oraz połysk.
GŁOWICA CHŁODZĄCA COLD
Głowica COLD ma za zadanie ukoić podrażnioną skórę, zamknąć pory, zmniejszyć rumień.

DANLUK BEAUTY ESTETIC

DANLUK BEAUTY ESTETIC

DANLUK BEAUTY ESTETIC

Kontakt

E-mail

kontakt@danluk.pl

Telefon

607 629 956

Adres

41-506 Chorzów
Armii Krajowej 53d lokal 12